Felah Yapı Gayrimenkul 1977 yılında kurulmuştur. Gayrimenkul sektöründe faaliyete başlayan şirket daha sonra 1995 yılında inşaat sektöründe de yerini almıştır. Ağırlıklı olarak villa yapımında kendini gösteren şirket, Konya’nın birçok bölgesinde villa projelerini hayata geçirmiştir. 2012 yılı itibariyle faaliyetlerine projeyi de ekleyen şirketin birçok konut projesinde imzası bulunmaktadır.

            Felah Yapı Gayrimenkul, A+ villa ve konut projelerine odaklanmıştır. Şirketimizin tüm projelerde müşterilerimizle iletişimi ihtiyaç aşamasında başlayıp, teslim sonrasında da devam etmektedir.

            Gayrimenkul yatırım sektöründe olan başarısını proje ve inşaat faaliyetleriyle harmanlayan şirketimiz, bünyesinde yaptığı inşaatlarda temel prensip olarak müşterilerimize kazançlı yatırım hedefleri sunmaktadır.

      Gerek teknik gerekse destek birimlerde; genç, dinamik, alanında uzman, aynı zamanda sürekli gelişime açık, değerli bir kadroyu bünyesinde barındıran Felah Yapı Gayrimenkul; şirketini geleceğe taşıyacak yeni takım arkadaşlarını da, profesyonel bir seçme ve yerleştirme süreci ile bünyesine dahil ederek ekibini büyütmekte ve geliştirmektedir. Felah Yapı Gayrimenkul, sürdürülebilir bir gelecek için ekibinin gelişimine önem vermektedir. Çalışanlarının bireysel ve mesleki gelişimlerini destekleyerek kurumsal gücünü çalışanlarından almakta ve etkin bir çalışma ekibi ile sürekli gelişmektedir.

Hakkımızda
0
0
0
0